Hakkımızda

Yarım asıldan daha uzun süredir ağacı şekillendiriyoruz...

Onur Mobilya ve Dekorasyon olarak mobilya ve dekorasyon alanlarındaki 40 yıllık imalat ve tasarım tecrübemizle sektörümüzde Türkiye'nin lider firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Gücünü kalitesinden alan, mobilya ve dekorasyon alanında trendleri belirleyen bir firma olarak ünümüz yurt dışına taşmıştır. Avrupa, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu'ya ihracat yaparak tüm müşterilerimize kaliteli ve konforlu bir yaşam sunmaktayız.

Deneyimli ve uzman kadromuz ile her zevke ve bütçeye uygun ürün seçeneklerimiz ile tasarımdan üretime ve satış sonrası desteğe kadar tum süreçlerde siz değerli müşterilerimize  hizmet vermekteyiz.

Onur Mobilya ve Dekorasyon olarak ürünlerimizde tasarımı ve fonksiyonelliği bir arada sunuyoruz. İlham veren yenilikçi yaklaşımımızla banyo dolabından, mutfak dolabına, ray dolaptan yemek odasına kadar birbirinden geniş ürün yelpazemizle  evinizi şekillendiriyor, farklı zevklere hitap eden alternatif modellerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere bir mobilyadan çok daha ötesini sunuyoruz.

Estetik ve kaliteyi buluşturan uzman mimar ekibimizle her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün seçeneğini yıllarca sürecek bir deneyime dönüştürüyoruz. Kullanılan malzeme kalitesinden, renklerine kadar  her biri kendi ekibimiz tarafindan yenilikçi bir yaklaşımla özel olarak tasarlanan şık ve kullanışlı mobilyaları istediğiniz ölçülerde üreterek siz değerli müşterilerimize özel dekorasyon çözümleri geliştiriyoruz.

40 yıllık imalat tecrübemizi modern zamanların fonksiyonel çözümleriyle birleştirerek sizlere koşulsuz müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

ÜSTE
Görüşmeyi başlat
Güncel fiyat ve keşif için?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?